Kamil reprezentować będzie Miasto Szydłowiec i Powiat Szydłowiecki w tej dyscyplinie 4 czerwca 2013 roku w Płocku na XV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Zawodnicy wyżej wymienione sukcesy odnieśli pod okiem trenera i opiekuna Macieja Kapturskiego.

 

Dwa dni wcześniej 13 maja na tym samym stadionie przy ulicy Narutowicza odbyły się mistrzostwa regionu radomskiego rocznika 1998-99. 

Zawodnicy klasy sportowej z ZS im. Jana Pawła II w Szydłowcu na tych mistrzostwach również zdobyli dwa medale i ponownie pod kierownictwem Macieja Kapturskiego.

Brązowy medal w sztafecie 4 x 100m zdobyli: Dominik Erbel, Jakub Zawadzki, Marek Klemarczyk i Krzysztof Jankowski.

W pchnięciu kulą srebrny medal zdobył Eryk Kołodziejski i wywalczył tym samym awans na XV Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Czas sztafety to 52,17s, a wynik w pchnięciu kulą 5 kg – 10,68m.

Ponadto czwarte miejsce w skoku wzwyż z wynikiem 135 cm zdobyła Weronika Woźniak, Aleksandra Szmit szósta na 100m oraz Anna Wesołowska piąte miejsce na dystansie 600m. 

W zawodach uczestniczyli również uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 2 w Szydłowcu oraz Gimnazjum z Majdowa. Odnotować warto 4 miejsce Pawła Koniecznego na dystansie 1000m (czas 3,07.21) oraz Patryka Jakubczyka w skoku wzwyż (150cm) obaj z Majdowa. Szóste miejsce w pchnięciu kulą wywalczyła Klaudia Owczarek z PG nr2. 

Opiekunami uczniów byli: Joanna Adamczyk i Artur Koniarczyk.