Wśród dziewcząt klas 3 po 7 kolejkach najlepsza okazała się reprezentacja Przysuchy, przed Iłża i reprezentacją RAS 6 Szydłowiec – jest to bardzo duży sukces naszych dziewcząt ponieważ rywalizowały w roczniku o rok starszym. Kolejne miejsca przypadły ekipie z Przytyka, Wolanowa, Parznic.

W klasach 1-2 gim najlepsza okazała się ekipa z Przysuchy przed Wolanowem i Iłża. Nasza drużyna nie uczestniczyła we wszystkich kolejkach, ale ogólnie wypadła nieźle zajmując V miejsce. W kat chłopców Szydłowiec nie brał udziału.

Wśród chłopców we wszystkich rocznikach triumfowały ekipy z Wolanowa, Przysuchy i Przytyka, na niższych stopniach ale medalowych ekipa z Iłży.

Składy naszych drużyn :

Drużyna starsza- Zosia Wiśniewska, Maja Gawęda, Magda Sobczak, Dominika Sobczak, Ola Szcześniak, Daria Owczarek, Katarzyna Gałczyńska, Konstancja Śliwa.

Drużyna młodsza : Daria Wabik, Julita Ciupa, Marysia Arak, Milena Rogala, Karina Strzelec, Alicja Skrzyńska, Emilia Makowska.

Trenerzy : Grzegorz Nowak, Paweł Bloch

Organizatorem turnieju finałowego była Rodzinna Akademia Sportu w osobach Grzegorz Nowak, Paweł Bloch, zawodniczki RAS6 – Maja, Daria, Magda, Zosia, Dominika, Ola.

Nagrody w postaci pucharów medali dyplomów wręczył Burmistrz Szydłowca Artur Ludew. Dziękujemy młodzieży z LO – opiece medycznej za zabezpieczenie turnieju (i opiekunowi Dariuszowi Piaseckiemu) Dziękujemy sponsorom – hucie Szkła Gracja za pucharki , Dorocie Gil – pracownia reklamy ART- 86, Meduza Media – studio reklamy i druku. Dziękujemy trenerom i opiekunom drużyn.

Grzegorz Nowak i Paweł Bloch