Spotkanie od początku wyrównane i choć to Polonia oddała pierwszy celnystrzał to jednak Legia miała w całej pierwszej połowie więcej sytuacji do zdobycia bramki. Pierwsze 45 minut zakończyło się jednak bezbramkowym remisem.

Siedem minut po wznowieniu gry w drugiej części bramkę dla Legii zdobył Daniel Ljuboja, który po błędzie bramkarza przeciwników trafił do pustej bramki.

Wydawało się, że nikt już nie odbierze Legii zwycięstwa, jednak cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry bramkę dla Polonii zdobył jej wychowanek Łukasz Piątek.

1:1 nie satysfakcjonowało Legii.

W doliczonym czasie gry Legia porwała się na jeszcze jedną ofensywną akcję. Delikatne zamieszanie, Kosecki przerzuca piłkę na prawą stronę do Ivicy Vrdoljaka, ten wrzuca piłkę na lewą stroną pola karnego, gdzie dopada do niej DOMINIK FURMAN i mocnym strzałem głową trafia do siatki obok bezradnego Sebastiana Przyrowskiego bramkarza Polonii!!! (Obejrzy gola TUTAJ )

Ogromna radość całej drużyny Legii i wielki szacun dla młodego zawodnika rodem z Szydłowca, że nie wymiękł w takiej sytuacji!

To była Wielka Sobota dla popularnego „Furmiego”! To jest wielkie przybliżające Legię do Mistrzostwa Polski zwycięstwo! To może być przełomowy krok w karierze Dominika!

Gratulacje z Szydłowca Dominik!

foto. www.legia.com