W piątek 14 grudnia br., po raz siódmy, sympatycy Kyokushin Karate Matsushima Polska „MUSHIN” Honbu Dojo Szydłowiec, spotkali się przy wigilijnym stole w sali bankietowej „Zajazdu Świerczek”.

Gośćmi honorowymi spotkania byli: Burmistrz Szydłowca pan Artur Ludew oraz Dyrektor Zespołu Szkół im. KOP w Szydłowcu pani Maria Michajłow.

Sensei Robert Wyciszkiewicz prowadząc spotkanie, tradycyjnie dokonał podsumowania bieżącego 2018 roku, prezentując z realizacji niektórych przedsięwzięć krótkie filmy. Następnie zapoznał obecnych z planami na nadchodzący 2019 rok.

Był czas na składania świątecznych życzeń i słodkie prezenty. Łamanie się opłatkiem umilały grane kolędy. Spotkanie jak co roku, przebiegło we wspaniałej świątecznej atmosferze, pełnej ciepła rodzinnego i serdeczności, za co wszystkim serdecznie dziękujemy.

W imieniu kadry instruktorsko-pedagogicznej naszej organizacji, wszystkim naszym przyjaciołom i sympatykom składam najserdeczniejsze życzenia zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu miłych chwil, dobroci i uśmiechu na każdy dzień Nowego 2019 Roku – Sensei Robert Wyciszkiewicz – OSU.

Więcej zdjęć znajdziecie TUTAJ