Tydzień temu RAS6 Szydłowiec niespodziewanie przegrała swoje domowe spotkanie z SPS Radmot Jedlińsk. Porażka 0:3 podziałała mobilizująco na naszych siatkarzy.

W ostatni weekend zagrali wyjazdowy mecz z UKS Olimp Skaryszew i w każdym secie byli zdecydowanie lepsi od przeciwników.

Każdy set był pod kontrolą siatkarzy RAS6 o czym świadczy zwycięstwo i wyniki poszczególnych partii 0:3 (12:25, 19:25, 12:25).

Nasza drużyna jest liderem IV Ligi Mazowieckiej i walczy o awans do wyższej ligi. Kolejne spotkanie już w najbliższą niedzielę 20 marca w hali sportowej PSP nr 2 im. Jana Pawła II w Szydłowcu.

Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Volley SKK Belsk Duży, zajmująca 4 miejsce w tabeli. W pierwszym meczu w Belsku nasz zespół wygrał 2:3, a mecz nie należał do łatwych.

Jak będzie w Szydłowcu? Szykują się emocje siatkarskie na wysokim poziomie.