Poszperaliśmy w internecie i faktycznie na stronach Tygodnika Szydłowieckiego znaleźliśmy artykuł, gdzie Bogdan Szabiński prezes spółki Ciepłownia Miejska potwierdza, że wyżej wymieniona Wspólnota Mieszkaniowa jest zadłużona wobec spółki. Wysokości podać nie mogę, bo jest to handlowa tajemnica. Potwierdzam również, że wspomniane zadłużenie jest spłacane zgodnie z porozumieniem zawartym pomiędzy naszą ciepłownią i wspólnotą – dodaje Szabiński

Jest również wypowiedź Pani Marii Ciuk (dawna szefowa ABK, obecnie pracownica SZUK), która mówi: „Porozumienie ze Wspólnotą Mieszkaniową Jachowskiego 14 jest podpisane i respektowane. Pan Wesołowski wypisuje posądzenia i przywłaszczenie pieniędzy i rozsyła je od Prokuratury Generalnej do kancelarii premiera itd. Formalnie sprawa została wniesiona do prokuratury, pan Wesołowski ma takie prawo. Faktycznie byliśmy na przesłuchaniu na policji.”

Artykuł w Tygodniku Szydłowieckim datowany jest na 9 lipca tego roku i jak widać sprawa nadal nie została wyjaśniona. Kiedy dowiemy się po czyjej stronie leży prawda? Czy po tych nakazach wszystko jest już jasne? Z pewnością to jeszcze nie koniec tej sprawy i jeszcze będziemy o niej informować.