Będzie to już kolejna akcja pomocy dla Mateusza Dobrasiewicza z Bąkowa (powiat szydłowiecki), który zbiera fundusze potrzebne na operację kręgosłupa. 

Wszystkie szczegóły dotyczące potrzeb Mateusza znajdziecie – TUTAJ – przy okazji możecie wpłacić parę groszy.

16 września (niedziela) szydłowieccy muzycy (profesjonalni i amatorzy) pojawią się na Rynku Wielkim by podarować muzykę Mateuszowi i mieszkańcom Szydłowca.

Podczas ulicznego grania będzie również wątek patriotyczny z okazji 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Kilkukrotnie wykonany zostanie wówczas utwór z repertuaru zespołu Chłopcy z Placu Broni pt. „Kocham wolność”.

Mamy nadzieję, że mieszkańcy Szydłowca ochoczo wezmą udział w tej akcji, posłuchają muzyki i wesprą słuszny cel.

Śpiewasz? Grasz na jakimś instrumencie? Zapraszamy Cię 16 września do wspólnego muzykowania. Namawiajcie znajomych do grania i śpiewania z nami, a tych którzy nie muzykują namawiajcie, aby przyszli i posłuchali.

Wszystkich zachęcamy do dołączenia do nas w evencie na facebooku – TUTAJ

Pomysłodawcą już trzeciego charytatywnego ulicznego grania w Szydłowcu jest Marcin Banaszczyk, redaktor portalu Nasz Szydłowiec. Cieszy, że są osoby, które od razu bardzo chętnie włączyły się do pomocy przy tym wydarzeniu czyli Tomasz Kraska i Krzysztof Stefański.

Zapraszamy każdego!