Blisko 100 osób obejrzało film opowiadający o Powstaniu Warszawskim „Sierpniowe niebo. 63 dni chwały”.

W najbliższą sobotę 15 sierpnia po raz kolejny zapraszamy do oglądania filmu na ścianie szydłowieckiego ratusza. Tym razem propozycją jest film „Zacznijmy od nowa” reżyserii Johna Carneya. W tym określanym gatunkowo jako: dramat – komedia – muzyczny, filmie główne role grają: Keira Knightley i Mark Ruffalo.

 

Ona – Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) – wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny, powoli traci kontakt z rzeczywistością… Rozstał się z żoną (Keener), jego kontakt z dorastającą córką (Steinfeld) słabnie, a do tego właśnie wyrzucono go zz pracy. Wizyta w małej knajpie, w której występuje Gretta, na zawsze odmieni życie tych dwojga…

opis z filmweb.pl

Na tym najpopularnejszym filmowym portalu film „Zacznijmy od nowa ma ocenę” 7,2/10 którą wystawiło 34 500 użytkowników portalu.

Serdecznie zapraszamy!

15 sierpnia, godzina 20.30. Rynek Wielki w Szydłowcu