Szanowni czytelnicy! Już 21 października wybory samorządowe 2018. Wybierzemy nowych radnych powiatowych i gminnych, ale w przypadku Szydłowca najważniejszy od lat jest wybór burmistrza, czyli gospodarza miasta i gminy. 

Jak przy każdej kampanii portal Nasz Szydłowiec szykuje dla Was serię wywiadów z kandydatami na burmistrza.

W przypadku tegorocznych wyborów do udziału w „Wywiadzie wyborczym” chęć wyrazili wszyscy kandydaci na burmistrza Szydłowca. Wywiady będą nagrywane w najbliższą środę i czwartek, a opublikowane będą w ostatnim tygodniu przed wyborami w kolejności takiej jak ustaliła Państwowa Komisja Wyborcza czyli: Maciej Kapturski, Artur Ludew, Sławomir Nojek i Kamil Skrzyniarz.

Oprócz pytań przygotowanych przez portal „Nasz Szydłowiec” chcemy zadać kandydatom kilka pytań od czytelników portalu, mieszkańców miasta i gminy Szydłowiec.

Czekamy na Wasze pytania w komentarzach pod artykułem, w wiadomości priv na facebooku lub drogą mailową na adres: redakcja.naszszydlowiec@gmail.com 

Przy pytaniu prosimy napisać do którego kandydata je kierujecie, jeżeli jest to pytanie do wszystkich kandydatów również prosimy o zaznaczenie tego faktu.

Pytania będą anonimowe, kandydaci nie będą wiedzieli kto konkretnie je zadaje.

Czekamy na Wasze zapytania! Najciekawsze i najważniejsze z pewnością zostaną zadane.