Dwudniowym rajdem chcą zakończyć wakacje członkowie Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Lipienice Górne i Nowy Dwór. Na rajd zapraszają wszystkich miłośników pieszych wędrówek. 

Rajd „Zakończenie wakacji pieszym rajdem po terenie LSR” odbędzie się w dniach 25-26 sierpnia 2018 roku.

Zbiórka 25 sierpnia o godzinie 10 w Nowym Dworze przy Publicznej Szkole Podstawowej. Następnie przejazd autokarem do Borkowic i zwiedzanie Pałacu w Borkowicach. Piesza wędrówka do Chlewisk i tam zwiedzanie Muzeum Hutnictwa i Przemysłu Maszynowego – Muzeum Techniki. Finałem pierwszego dnia będzie dojście do Szydłowca i nocleg w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym „Skałka”.

26 sierpnia pobudka o godzinie 7.30, na ten dzień zaplanowane jest zwiedzanie Szydłowca. Na 14.30 organizatorzy planują dojście do Nowego Dworu, od godziny 15. ma rozpocząć się tam festyn. Podczas festynu organizatorzy zapewniają darmowe: potrawy z grilla, animacje dla dzieci, dmuchańce, oprawę muzyczną.

Uczestnictwo w rajdzie jest bezpłatne. Uczestnik nie pokrywa żadnych kosztów. Nad rajdem czuwać będzie czterech opiekunów. Organizator zapewnia opiekę medyczną oraz ubezpieczenie. Każdy uczestnik rajdu otrzyma suchy prowiant, a podczas wędrówki planowane są konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Więcej info pod numerami telefonów:

508 434 935 i 501 353 445