Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania zaginionej 41-latki. Kobiety szukali policjanci z Szydłowca. Kobietę odnaleziono w Skarżysku-Kamiennej.

W poniedziałek szydłowieccy policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 41-letniej mieszkanki gminy Orońsko i rozpoczęli poszukiwania kobiety. Policjanci sprawdzali okolice miejsca zamieszkania wspomagani przez policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu z wykorzystaniem policyjnego drona oraz strażaków z PSP i OSP.

Mundurowi ustalili, że kobieta może przebywać na terenie Krakowa. Taką informację oraz zdjęcie zaginionej przekazali policjantom z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, którzy sprawdzali każdą informację mogącą pomóc w odnalezieniu 41-latki.

Kiedy funkcjonariusze otrzymali informację, że zaginiona może podróżować pociągami pomiędzy Krakowem, a Radomiem, policjanci z Szydłowca wspólnie z policjantami ze Skarżyska-Kamiennej pojechali na dworzec PKP i sprawdzali każdy przejeżdżający pociąg, gdzie mogła znajdować się zaginiona kobieta.

W jednym z pociągów policjanci odnaleźli 41-latkę. Kobieta nie potrzebowała pomocy medycznej i została przekazana rodzinie.

Info. KPP w Szydłowcu