Główną ideą tego działania jest wyszukiwanie, prezentacja i promowanie talentów m.in. wokalnych, instrumentalnych, teatralnych, kabaretowych, tanecznych, itp., itd.

W tym roku postanowiliśmy podzielić tematycznie nasz projekt. I tak 18 kwietnia zapraszamy na naszą sceną wszystkich muzycznie zakręconych. Tego dnia „SCENA ZAMEK” będzie otwarta dla każdego, nieważne czy ktoś gra czy śpiewa, występuje solo czy w duecie, w zespole czy w orkiestrze.

W październiku swoje talenty będą mogli zaprezentować tancerze – soliści, pary taneczne, zespoły których pasją jest taniec bez względu na jego gatunek.

W grudniu naszą scenę oddamy miłośnikom literatury i teatru – zapraszamy tych, którzy piszą, recytują, maja zacięcie aktorskie

Jednym zdaniem – oddajemy naszą scenę wszystkim, którzy chcą pokazać publiczności co ich kręci, niezależnie od płci, wieku czy też poziomu umiejętności. My ze swojej strony obiecujemy : zapewnić miłą i przyjazną atmosferę, nie krytykować, nie oceniać, natomiast wesprzeć dobrym słowem i pomocą organizacyjną. Postaramy się również doradzić, podpowiedzieć i podtrzymać na duchu.

Aby wziąć udział w projekcie należy wyłącznie odważyć się, przeczytać regulamin, wypełnić i wysłać zgłoszenie / wszystko do pobrania ze strony www.sckzamek.pl / do dnia 10 kwietnia 2015 r.

REGULAMIN MUZYCZNA „SCENA ZAMEK DLA KAŻDEGO”

  • Organizator – Szydłowieckie Centrum Kultury i Sportu – Zamek
  • Termin i miejsce – 18 kwietnia 2015 r., godz. 17.00, Zamek – sala kameralna /parter/.
  • Cel – wyszukiwanie, prezentacja i promowanie talentów m.in. wokalnych, instrumentalnych. z terenu Powiatu Szydłowieckiego.
  • Warunki udziału – udział w projekcie mogą wziąć udział osoby chcące zaprezentować swój dorobek artystyczny na zamkowej scenie. Zapraszamy solistów, zespoły, wszystkich uzdolnionych artystycznie działających w szkołach, placówkach oświatowych, a także nigdzie nie zrzeszonych z terenu Powiatu Szydłowieckiego. Każdy uczestnik przygotowuje prezentację sceniczną o czasie nie przekraczającym 15 minut.

Podstawą zgłoszenia jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia / w załączeniu / na adres :

Szydłowieckie Centrum Kultury i Sportu – Zamek

ul. Sowińskiego 2, 26 – 500 Szydłowieckie

email: a.klepaczewska@sckzamek.pl do dnia 10 kwietnia 2015 r.

Scenicznym prezentacjom przyglądać się będzie powołana przez organizatora Rada Starszych, która wybierze spośród wszystkich występów , ich zdaniem trzy najlepsze.

  • Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek, natomiast autorzy najlepszych popisów dodatkowo będą mogli zaprezentować się na dużej scenie w trakcie Szydłowieckich Zygmuntów oraz zrealizować swój mini recital w Szydłowieckim Centrum Kultury i Sportu – Zamek.
  • Informacji na temat projektu udziela Agnieszka Sobutka – Klepaczewska – tel./fax. 048 617 10 29 wew. 104, w godz. 9.oo – 15.oo.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji Regulaminu.

Pobierz kartę zgłoszenia TUTAJ