Pary ćwierćfinałowe zostały już wylosowane, szczęśliwą drużyną która wylosowała wolny los jest FC Format i bez gry może szykować się do występu w półfinale.

Pierwszą parą ćwierfinałową są drużyny: Jackpot i Nasz Szydłowiec Team.

– Trudno typować mecz w którym samemu będzie się grało. Na boisku spotkają się drużyny będące na całkiem innym etapie piłkarskiego zgrania i rozwoju. Jackpot to drużyna grająca w lidze już po raz trzeci, NSZ Team to debiutanci. Ci pierwsi to brązowi medaliści i jedna z rewelacji rundy wiosennej świeżo zakończonego sezonu, Ci drudzy to outsaiderzy. Mimo wszystko na boisku może być różnie, tym bardziej, że NSZ Team pokonał już w tym sezonie Jackpot, a w rewanżu też łatwo się nie poddał. Szykuje się twardy bój.

Nasz typ: 65% do 35 % na korzyść Jackpot.

 

Druga para to pojedynek pomiędzy tegorocznymi: mistrzem i wicemistrze. Na przeciwko siebie staną drużyny Contra Team i Budki Szatan. 

– jest to para która na zdrowy rozum powinna spotykać się w finale. Los połączył te dwie drużyny już w ćwierćfinale i już dziś wiemy, że jeden z faworytów nie zdobędzie pucharu ligi. Strasznie ciężko w tym spotkaniu wytypować zwycięzce, jednak spróbujemy. Contra Team zdobyła mistrzostwo mimo wszystko w rundzie wiosennej to Budki prezentowały się zdecydowanie lepiej, gromiąc m.in. Contre aż 7:1. Chociażby dlatego minimalnie obstawiamy zwycięstwo Budek. Zdaje się, że zwycięzca tego ćwierćfinału może wygrać ten mini – niedzielny turniej.

Nasz Typ: 45% do 55% na korzyść Budek

 

Trzecia para ćwierćfinałowa jest równie ciekawa. Na przeciw siebie stanie młodzież z Olimpu Liceum i doświadczenie czyli Stare Wariaty,

– obie drużyny mają podrażnioną ambicję, ponieważ o włos przegrali podium z Jackpotem. Olimp dość niespodziewanie włączył się w walkę o medale pod koniec sezonu, natomiast Stare Wariaty są z pewnością źli na siebie, przecież świeżo w pamieci mają ubiegłoroczny triumf w SZLP. W tym meczu nie ma zdecydowanego faworyta i z pewnością ogromną rolę odegra frekwencja. Dlatego w tym spotkaniu nie wskażemy faworyta i podzielimy procenty po równo

Nasz Typ: 50 % do 50 %

 

Jak już wcześniej wspomniano FC Format bez gry jest już w półfinale dzięki wylosowaniu wolnego losu. Drużyna szczęśliwców, zmierzy się w półfinale ze zwycięzcą pierwszej pary czyli Jackpot vs. Nasz Szydłowiec Team. Zdaje sie, że z kimkolwiek nie przyjdzie im grać, będzie to bardzo wyrównany pojedynek. Nie ulega również wątpliwości, że zwycięzca tego półfinału będzie dość niespodziewanym finalistą.

W drugim półfinale zmierzą się drużyny z pary drugiej i trzeciej, ale tutaj również można pokusić się o stwierdzenie, że kto by nie wygrał w parze drugiej i tak będzie lepszy od Starych Wariatów lub Olimpu.

Portal www.naszszydlowiec.pl stawia na finał Jackpot – Budki Szatan, nie ukrywając jednak, że portalowy team czyli Nasz Szydłowiec Team postara się sprawić niespodziankę i pokonać potencjalnego finalistę…już w ćwierćfinale (!!!)

 

Zapraszamy już w najbliższą niedzielę już od godziny 10.oo – boisko „Orlik”, Szydłowiec, ul. Sportowa