To sportowe wydarzenie zebrało w poprzednim roku ponad 100 zapalonych amatorów biegów ulicznych! Pokażmy że jest nas znacznie więcej!

Już 3 maja 2015 roku punktualnie o 16:00 wystartuje ulicami Szydłowca 5 kilometrowy bieg. Start oraz meta usytuowane są nad szydłowieckim zalewem (mapa poniżej).

Organizatorami są Urząd Miejski w Szydłowcu, oraz Klub Biegacza „Endorfina”. Patronat nad Biegiem sprawuje Burmistrz Szydłowca Artur Ludew.

Do udziału zapraszamy wszystkich zawodników którzy w dniu biegu (03.05.2015r.) ukończyli 16 rok życia. Niepełnoletnich do udziału w biegu muszą zgłosić opiekunowie prawni, którzy osobiście podpiszą formularz zgłoszeniowy. Zapisy prowadzone będą w dniu Biegu od godz.13.00 do 15.30 w Biurze Biegu zorganizowanym na placu przy zalewie. Opłata startowa będzie wynosiła 10 złotych i będzie przyjmowana w dniu Biegu podczas zapisów.

Pierwszych 100 zawodników, którzy dokonają zapisu otrzyma koszulki z logiem „II Biegu Zygmuntów” ufundowane przez firmę ARIS. Dla pierwszej 100 na mecie organizator zapewnia medale, a zdobywcy trzech pierwszych miejsc ( w kategorii kobiet i mężczyzn) otrzymają , puchary i nagrody pieniężne.

Pomiar czasu zapewnia Radomski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki.

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem biegu, a już 3 maja widzimy się na Starcie 🙂

Wszelkie pytania, sugestie prosimy kierować do Wydziału Informacji i Promocji, w godz. 8 00 – 15.30 pod nr tel. (48) 617 86 65

Patronat medialny sprawuje portal Nasz Szydłowiec.

REGULAMIN

MAPKA BIEGU