– Tym, którzy bawili się z nami rok temu bądź wcześniej nie trzeba reklamować zabawy z nami.  Każdy dobrze wie, że zabawa na imprezie organizowanej przez naszą grupę jest w 100% przygotowana i dopięta na ostatni guzik! Zachęcamy, oczywiście innych, aby przekonali się o tym – reklamują imprezę organizatorzy

W tym roku mamy dla was przygotowane:

– 3 gorące dania

– Ogromny wybór przystawek

– Owoce

– Napoje zimne

– Napoje gorące

– Szampan o północy!!

– impreza prowadzona przez profesjonalnego DJ-a

– Sylwestrowe zabawy i quizzy z atrakcyjnymi nagrodami

– o nasze bezpieczeństwo podczas imprezy zadba profesjonalna ochrona

Koszt imprezy to jedyne 160 zł od osoby!!!

W tym roku imprezę poprowadzi dla was profesjonalny DJ, który w swoim repertuarze ma dla was przygotowane hity lat 80-tych, 90-tych i muzykę współczesną !!!! Ponadto wraz z naszym DJ-em zorganizujemy dla was konkursy noworoczne w których do wygrania będą cenne nagrody i nie tylko.

Dla osób spoza Szydłowca, znajomi na pewno pomogą z noclegiem, jednak w razie potrzeby jesteśmy w stanie zaoferować swoją pomoc. Impreza odbędzie się w hotelu Oleńka, gdzie również są zagwarantowane pokoje do wynajęcia – dodają

Numer konta na który można wpłacać pieniądze – EventPro Szydłowiec 72 2490 1044 0000 4200 3941 4296

W tytule prosimy o wpisanie: imienia i nazwiska osoby wpłacającej. Jeżeli dokonujecie wpłaty za więcej niż jedną osobę w opisie przelewu proszę dodać dane wszystkich innych gości za których przelew został wysłany.  

W ubiegłym roku zainteresowanie naszą imprezą było tak ogromne, że nie wszyscy chętni mogli zmieścić się na Sylwestrze,  aby uniknąć tego typu niespodzianek zachęcamy do szybkiej rezerwacji miejsc!

Jak co roku, będziemy również zbierać od was pieniądze osobiście. W tej sprawie prosimy o kontakt pod podanymi niżej numerami telefonów.

W tym roku patronat medialny nad naszą imprezą sprawują:

Portal www.naszszydlowiec.pl  oraz Młodzieżowa Rada Miejska w Szydłowcu 

Kontakt:

– Damian – 793799600

– Paweł – 883241223

Oczywiście szampańska zabawa do białego rana gwarantowana :)Pozdrawiamy: Zespół EventPro Szydłowiec