Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Gminy Orońsko zaprasza do udziału w III Ogólnopolskim Zlocie miłośników pojazdów marki Mercedes W 123 „Beczkolandia 2018”.

Zlot odbędzie się w terminie 15-17 czerwca 2018 roku, a baza noclegowa będzie zlokalizowana na zalesionym i ogrodzonym terenie Ośrodka Wypoczynkowego Mexicana w Chlewiskach (pow. szydłowiecki). Uczestnicy zlotu zostaną zakwaterowani w domkach letniskowych lub we własnych namiotach rozbitych na terenie ośrodka. Wszelkie informacje, w tym koszty udziału w zlocie, są podane w załączonym regulaminie oraz harmonogramie.

W ramach zlotu organizatorzy przewidują także paradę zabytkowych aut na trasie Chlewiska-Orońsko-Szydłowiec-Chlewiska, połączoną ze zwiedzaniem atrakcji turystycznych regionu, w tym: Pałacu Brandta na terenie Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku, Zamku wraz z Muzeum Instrumentów Ludowych w Szydłowcu, a także ekspozycji Muzeum Techniki w Chlewiskach.

Natomiast podczas spotkania integracyjnego przy grillu na uczestników czeka wiele atrakcji i konkursów z nagrodami, a dla najmłodszych uczestników zlotu są przewidziane liczne zabawy prowadzone przez animatorów. Impreza jest objęta Honorowym Patronatem Starosty Szydłowieckiego.

Serdecznie zapraszamy!