22 czerwca odbył się w Muzycznym Studiu Polskiego Radia koncert Azyl P. & Przyjaciele, podczas którego szydłowieckiej grupie towarzyszyli: Ania Brachaczek, Marek Piekarczyk, Krzysztof Jaryczewski, Tomasz „Titus” Puhacki, Maciej Silski oraz Juan Carlos Cano.

Równo 3 miesiąca od tamtego wydarzenia w sklepach muzycznych pojawi się płyta z zapisem koncertu „Azyl P. & Przyjaciele”.

Poinformował o tym dziś na swoim facebooku sam zespół  oraz Agencja Muzyczna Polskiego Radia wrzucając video zapowiedź premiery. W zapowiedzi możemy posłuchać piosenki „Twoje życie” w wykonaniu „Titusa” z Acid Drinkers:

Fani zespołu z Szydłowca i z całej Polski z niecierpliwością czekają na to wydawnictwo!

Zakupić płytę będzie można tutaj – Sklep Polskiego Radia. Płyta będzie kosztowała 31,99 zł i wydana zostanie jako 19 część serii „Koncerty w Trójce”.

Tracklista:

1. Chyba umieram – Juan Carlos Cano
2. Dajcie mi azyl – Juan Carlos Cano
3. Nic więcej mi nie trzeba – Juan Carlos Cano
4. Twoje życie – Titus
5. Och lila – Titus, Anna Brachaczek
6. Daj mi swój znak – Anna Brachaczek
7. Już lecą – Maciej Silski
8. Kara śmierci – Maciej Silski
9. Praca i dom – Maciej Silski
10. Buty czerwone – Krzysztof Jary Jaryczewski
11. Zwiędłe kwiaty – Marek Piekarczyk
12. Och alleluja – Marek Piekarczyk
13. Mała Maggie – Anna Brachaczek

Bonus Track
14. Co ja wiem – Maciej Silski

Azyl P. to niewątpliwie legenda polskiej muzyki rockowej. Zaczynali w latach 80-tych jako laureaci Ogólnopolskiego Turnieju Młodych Talentów. Na swoim koncie maja takie przeboje jak Mała Maggie, Chyba Umieram, Och Lila czy Kara Śmierci. Jednak po kilku latach działalności słuch o nich zaginął…aż do teraz.
W kwietniu 2017 roku w studiu S4 zrealizowali nagranie piosenki „Co ja wiem”, która od razu zagościła na listach przebojów rozgłośni radiowych.

fot. Wojciech Kusiński