23. Finał WOŚP odbędzie się w całej Polsce i wielu zakątkach Świata 11 stycznia 2015 roku pod hasłem „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów”.

Ruszyła już rejestracja sztabów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, sztab szydłowiecki również zaprasza wszystkich chętnych do pomocy przy organizacji szydłowieckiego finału. Kontakt na Facebooku tutaj

“Każdego roku temat Finału jest w gronie Fundacji pieczołowicie omawiany, a jego wybór uzależniony jest od aktualnych potrzeb w polskiej medycynie. Prowadzimy analizy i rozmowy z lekarzami różnych specjalności, z wybitnymi autorytetami w swoich dziedzinach, ale także w praktykami, którzy na co dzień pracują z pacjentami w szpitalach w całej Polsce. W tym roku postanowiliśmy ponownie zainteresować się oddziałami pediatrycznymi oraz onkologicznymi, aby podtrzymać wysokie standardy opieki medycznej, które udało się, m.in. dzięki wcześniejszym zakupom WOŚP, wypracować. Nie zapominamy oczywiście o seniorach. Już po raz trzeci pochylamy się nad geriatrią, aby także i ludzie starsi mogli dochodzić do zdrowia w godnych warunkach” – mówi Jerzy Owsiak Prezes Zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

TUTAJ możecie znaleźć więcej info o najbliższym finale. O szczegółach szydłowieckiego finału z pewnością poinformuje Was portal Nasz Szydłowiec.