Po raz kolejny także przy Szydłowieckim Centrum Kultury – Zamek, działać będzie Sztab XXIV Finału WOŚP, który jest koordynatorem wszystkich działań związanych z Finałem.

Rok rocznie Sztab organizuje kwestę uliczną / nie tylko w Szydłowcu również w Chlewiskach, Jastrzębiu, Majdowie, Orońsku w tym roku dołączył do nas Sadek / oraz finałowe koncerty . Od co najmniej 15 lat współpracujemy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Chlewiskach, gdzie oprócz kwesty ulicznej odbywa się Finałowa impreza połączona z aukcją gadżetów i słodkości. Z roku na rok udaje nam się zebrać coraz więcej pieniędzy. Ubiegłoroczny Finał w Szydłowcu zakończyliśmy kwotą 32 047, 97.

W ramach tegorocznego Finału w Szydłowcu i okolicach zapraszamy na wydarzenia:

 8.00 – 19.00 – KWESTA ULICZNA

 10.00 – hala sportowa Zespołu Szkół im. Jana Pawła II OTWARTY TURNIEJ FUTSALU / zapisy od godz. 9.30 /

 13.00 – Rynek Wielki II Szydłowiecki Bieg „POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ oraz IV Marsz NORDIC WALKING / rejestracja zawodników w dniu imprezy od godz. 12.oo w holu wejściowym do Ratusza/

 15.30 – Lodownia ORKIESTROWY BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI

 16.00 – Gminny Ośrodek Kultury w Chlewiskach KONCERT FINAŁOWY wystąpią wokalistki z Pracowni Muzycznej PIANO Anny Wilkiewicz – ANIA BĘBENEK oraz ALEKSANDRA WNUK, dziecięce i młodzieżowe zespoły artystyczne z GOK w Chlewiskach oraz szkół podstawowych i gimnazjów Gminy Chlewiska a także zespół, MAGIK. W trakcie koncertu odbędą się również licytacje słodkości i różnych orkiestrowych ciekawości.

 18.00 – Zamek, sala kameralna /parter/ KONCERT FINAŁOWY – wystąpią : TOMEK KRASKA, SANDERLING, MAGISTER NINJA

A do tego „ŚWIATEŁKO DO NIEBA”, AUKCJE, LICYTACJE –

Szczegóły : www.sckzamek.pl, www.naszszydlowiec.pl oraz Facebook/WOSPSzydlowiec 

Szydłowiecki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Serdecznie zaprasza!