Póki co skupmy się na tym co w niedzielę. Dla przypomnienia podajemy tabelę.

  1. CBS 16 pkt
  2. Stare Wariaty 15 pkt
  3. Budki Szatan 13 pkt
  4. Contra Team 12 pkt
  5. Jackpot 9 pkt
  6. Olimp Liceum 9 pkt
  7. FC Format 6 pkt
  8. Grove Street Niwy 3 pkt

Z tabeli jasno wynika, że o mistrzostwo SZLPP w sezonie 2011/2012 walczyć będą cztery pierwsze drużyny, choć reszta z pewnością się nie podda i będziemy mieli emocjonującą rundę.

Zabawmy się może w małe typowanie pierwszej wiosennej kolejki, choć nie będzie to łatwe, ponieważ do końca nie wiadomo w jakich składach do rozgrywek przystąpią drużyny, więc typy będą raczej oparte na osiągnięciach drużyn w poprzednich meczach.

Jackpot – CBS w meczu pierwszej kolejki obecnego sezonu Jackpot z CBS stoczyli najbardziej wyrównany pojedynek tamtego wrześniowego popołudnia. Było to spore zaskoczenie dla kibiców oglądających zmagania w SZLPP. W tą niedzielę, Jackpot również nie położy się przed przeciwnikami i za wszelką cenę będzie chciał pokonać aktualnego mistrza SZLPP i lidera po rundzie jesiennej. Wydaje się jednak, że opór na wiele się nie zda, ponieważ CBS po walce, ale chyba raczej wygra.Budki Szatan – Olimp Liceum drużyna z popularnego „Sienkiewicza” ma w swoim składzie super strzelca Karola Niziołka, natomiast Budki to zespół grający niezwykle dojrzałą piłkę, choć w poprzedniej rundzie kilka razy zawiedli. W poprzedniej rundzie Budki wygrały dosyć wysoko, mimo wszystko na inaugurację rundy wiosennej stawiamy na Olimp.Stare Wariaty – Contra Team obie drużyny mają chrapkę na tytuł mistrzowski. W poprzedniej rundzie lepsi okazali się „Wariaci”, ale w rewanżu obstawiam zwycięstwo Contry, która musi wygrać by nadal liczyć się w walce o tytuł. Zwycięstwo będzie możliwe, jeżeli Contra pojawi się w swoim najmocniejszym składzie i dużą ilością zawodników na zmianę.FC Format – Grove Street Niwy w rundzie jesiennej zespół Formatu zdeklasował chłopaków z Niw, którzy debiutowali na boisku tartanowym. Na inaugurację rundy wiosennej z pewnością tak łatwo skóry nie sprzedadzą, ale i tak obstawiamy zwycięstwo Formatu.

Zapowiadają się ciekawe pojedynki, tak więc zapraszamy w niedzielę 25 marca od godziny 10.oo na szydłowieckiego Orlika przy ulicy Sportowej, gdzie do boju stanie osiem drużyn walczących o amatorskie mistrzostwo Szydłowca.

Na naszszydlowiec.pl po każdej kolejce, tak jak to bywało do tej pory znajdziecie obszerne relacje tekstowe jak również fotoreportaże z najciekawszymi ujęciami z meczów.

naszszydlowiec.pl szykuje podobnie jak w roku ubiegłym niespodziankę dla zawodnika, który dostanie od portalu specjalne wyróżnienie. W minionym sezonie takie wyróżnienie otrzymał Rafał Indyka, który został doceniony za największy wkład w wyniki swojej drużyny.

naszszydlowiec.pl oficjalnie wspiera działania Szydłowieckiej Ligi Piątek Piłkarskich! Niech połączy nas futbol!