Powoli dowiadujemy się kto będzie kandydował na najważniejsze stanowiska w gminach powiatu szydłowieckiego. Wczoraj (23 sierpnia) swój start ogłosił Andrzej Bracha, obecny wójt gminy Jastrząb, który będzie ubiegał się o drugą kadencję. 

Zbliża się koniec kadencji działalności samorządu gminnego. Jest to dobra okazja do podsumowania ostatnich czterech lat. Był to okres wytężonej pracy dla dobra naszej „Małej ojczyzny” i jej mieszkańców. Chciałbym jeszcze raz podziękować za okazane zaufanie w czasie wyborów w 2014 roku oraz ogłosić, iż będę ponownie ubiegał się o stanowisko wójta Gminy Jastrząb – napisał Andrzej Bracha na swoim profilu facebookowym.

Andrzej Bracha zapowiedział również, że codziennie będzie zamieszczał informacje na temat inwestycji, które udało się zrealizować w gminie Jastrząb za jego kadencji. Póki co słowa dotrzymuje, ponieważ informacje pojawiają się regularnie.

To pierwszy przykład zbliżającej się kampanii wyborczej w powiecie szydłowieckim z tak mocnym wykorzystaniem kanałów social media w tym przypadku facebooka.