Zajęła III miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Dzieci i Młodzieży Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka w Krakowie, a także zdobyła wyróżnienie w eliminacjach regionalnych Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Wygraj Sukces.

Swoją przygodę z piosenką rozpoczęła 5 lat temu w Pracowni Muzycznej PIANO . „Jako niespełna 10-letnia dziewczynka miała bardzo mocny i brzmiący głos. To niesamowite obserwować jak Ania nabiera świadomości swojego głosu, jak krok po kroku uczy się panować nad jego siłą. Dzisiaj jest już zdecydowanie dojrzalszą dziewczyną, pewną tego co chce przekazać na scenie. Sprawiła to praca nad głosem, doświadczenie, obycie sceniczne, którego nabywa się z biegiem lat. Mówiąc o tak młodej osobie trzeba brać pod uwagę, że jest to początek drogi, jednak talent plus umiejętności nabyte do tej pory stanowią dobrą bazę do dalszego rozwoju artystycznego.” – tak o wokalistce mówi jej nauczycielka śpiewu p. Anna Wilkiewicz, szefowa PM PIANO.

W trakcie swojego pierwszego, pełnego recitalu Ania zaprezentowała polskie i światowe przeboje muzyki rozrywkowej. W programie znalazły się m.in. piosenki z repertuaru zespołu „Lemon”, Mietka Szcześniaka czy też Stanisława Sojki, a brawurowe wykonanie utworów „Fever” – Peggy Lee oraz „This World” – Selah Sue sprawiły że publiczność opuszczała salę w radośnie wiosennym nastroju.

Przed Anią niebawem kolejne koncerty i wyzwania, a my już dziś trzymamy za nią kciuki i życzymy powodzenia.