Jaki jest przepis na udaną „babską imprezę”? Dobra muzyka, sympatyczne towarzystwo, uśmiech i przednia zabawa – zapytał i odpowiedział na swoim facebooku radny powiatowy Sławomir Nojek, organizator corocznej imprezy z okazji Dnia Kobiet pn. „Babskie Fanaberie”. 

„Babskie Fanaberie” odbędą się w Szydłowcu po raz czwarty i po raz kolejny impreza organizowana będzie w restauracji „Lodownia”.

Pamiętając poprzednie edycje tego wydarzenia organizowanego dla szydłowieckich kobiet, znów można spodziewać się przedniej zabawy i wielu atrakcji.

Jak informuje plakat promujący imprezę, podczas tegorocznych „Babskich fanaberii” nie zabraknie: kabaretu, dobrej piosenki, słodkiego poczęstunku i wielu innych niespodzianek.

Bohaterką wydarzenia będzie mała Hania Kliszewska, mieszkanka gminy Szydłowiec, która urodziła się z wieloma chorobami z którymi dzielnie, stara się mierzyć każdego dnia. O Hani pisaliśmy już na naszym portalu, a więcej na jej temat możecie dowiedzieć się na facebooku: Panna Hanna Wojownicza Księżniczka 

To nie pierwszy raz kiedy podczas „Babskich Fanaberii” można wspomóc osobę lub osoby potrzebujące z naszego terenu.

Portal Nasz Szydłowiec serdecznie zaprasza na „Babskie Fanaberie 2018”! To rewelacyjny sposób na miło spędzony Dzień Kobiet 🙂