Spotkanie miało na celu promowanie drugiego albumu rapera, pt. „Pierwszy Dzień W Piekle”(Po tygodniu sprzedaży 8 miejsce na OLISie). Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 13.30, Adam Kubiak ps. AK-47, przywitał wszystkich przybyłych. Widownia odwdzięczyła mu się głośnymi brawami.

Na samym początku AK-47, powiedział kilka słów o albumie i poprosił, by ktoś zinterpretował w kilku zdaniach album „Pierwszy Dzień W Piekle”, bez chwili wątpienia na scenę wszedł organizator tego spotkania, Piotr Kowalski i zinterpretował jego odczucia z albumu i przekaz tej płyty. Następnie Adam wszystkich pozytywnie zaskoczył, mówiąc, że zagra koncert dla zgromadzonych.

W repertuarze znalazły się dwa utwory z pierwszej płyty „Autopsja”, dwa utwory z drugiego albumu „Pierwszy Dzień W Piekle” oraz jeden utwór, który jeszcze nie ujrzał światła dziennego, więc jeśli ktoś przyszedł na to spotkanie, to usłyszał utwór, którego jeszcze nikt inny nie słyszał, ale tytuł tego utworu niech pozostanie tajemnicą, aż do premiery.

Po koncercie przyszedł czas na blok rozmów, który poprowadził AK-47, były poruszane tematy, o których nie usłyszymy w tv i w mas mediach, każdy kto chciał, mógł wejść na scenę i powiedzieć kilka słów o swoim światopoglądzie, co w życiu go najbardziej irytuje i co trzeba zrobić, by to zmienić. Na scenie pojawili się min. Dawid Lorentowicz, reprezentant Polski w Rugby, po bloku rozmów przyszedł czas na podpisywanie płyt i pamiątkowe zdjęcia.

Po tym wszystkim na sali zostali tylko zaproszeni goście, którzy zagrali w musicalu „Pierwszy Dzień W Piekle”(Musical ten jest pierwszym tego rodzaju projektem w Polsce). Na scenie po raz drugi znalazł się organizator, Piotr Kowalski, który poprosił na scenę dwie ważne osoby, bez których to spotkanie, nie odbyło by się czyli Adama Kubiaka ps. AK-47 i Burmistrza Miasta Szydłowiec, Artura Ludwa, wręczył im pamiątkowe podziękowania i wszyscy mogli się spokojnie rozsiąść,by zacząć oglądać premierę musicalu.

Podczas spotkania, zbierane były pieniądze dla Wioli Brzeźniak, chorej na mukowiscydozę, zebranych zostało 175zł, a po całym spotkaniu został nagrany spot, w którym AK-47 zaprasza do pomocy Wioli, w spocie tym mówi też o przekazanych przez siebie gadżetach na aukcje (Płyta „Pierwszy Dzień W Piekle” i koszulka w której grał w musicalu „Pierwszy Dzień W Piekle”).

{phocagallery view=category|categoryid=344|limitstart=0|limitcount=23|imageordering=5}

foto: Ilona Mamla i Michał Szymkiewicz