Impreza rozpoczęła się o godzinie 18.oo w lokalu „Lodownia”, a wszystkie przybyły Panie przywitali radni powiatowi (organizatorzy imprezy): Robert Górlicki i Sławomir Nojek. Obaj życzyli wszystkim wielu wrażeń, dobrej zabawy i miło spędzonego czasu. 

Kobiety, które pojawiły się tego dnia w szydłowieckiej „Lodownii” reprezentowały różne środowiska, a także różne pokolenia. Nie przeszkadzało to jednak we wspólnej zabawie czy rozmowach. 

Podczas okolicznościowego spotkania nie zabrakło występów wokalnych, instrumentalnych, przeróżnych prelekcji na temat: zdrowego prowadzenia się, profilaktyki, właściwości masażu czy tajników makijażu. W osobnej sali specjaliści odpowiadali na wszystkie pytania, oraz prezentowali swoje produkty i umiejetności. 

Uczestniczki „babskich fanaberii” na specjalnie przygotowanej mapie Szydłowca, mogły zapisywać swoje marzenia. 

Podobnie jak rok temu był również akcent charytatywny. Zbierano fundusze na nowy wózek dla 10-letniego Maksa oraz dla Julity, która nie może samodzielnie chodzić. 

Wszystkie Panie po raz kolejny opuszczały szydłowiecką „Lodownię” zadowolone z nadzieją, że w przyszłym roku zorganizowane zostaną już trzecie „Babskie Fanaberie”. 

Fotoreportaż na Facebooku.