Ostatnie pół roku przedefiniowało nie tylko codziennie życie, ale też organizację pracy i zawodowe plany. Izolacja nie służy budowaniu relacji, a te w zespole są bardzo ważne – budują poczucie przynależności do grupy, sprzyjają dążeniu do wspólnych celów. Wyjazdy firmowe, imprezy integracyjne, szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe napierają teraz nowego wymiaru.
Sprawni zarządzający wiedzą, że największym zasobem firmy są pracownicy. Po kilku miesiącach pracy zdalnej, teraz szczególnie warto zadbać o relacje w zespole. A nic tak nie wpływa na budowanie relacji jak wspólne wyjazdy, zabawy integracyjne i zespołowe wyzwania. Teraz jednak, ze względu na koronawirusa, trzeba zmienić podejście do organizacji imprez.

Najlepiej wybrać miejsce, gdzie duża przestrzeń zapewnia bezpieczny dystans, a bliskość natury sprzyja pracy, rekreacji i odpoczynkowi. Atrakcyjną lokalizacją na bezpieczne i nietuzinkowe spotkania biznesowe oraz szkolenia i wyjazdy firmowe jest mazowiecki kompleks hotelowy Manor House SPA**** Pałac Odrowążów*****.

10-hektarowy, zabytkowy park ze ścieżkami przyrodniczą, historyczną i rekreacyjną, Ogrodem Medytacji i przypałacowymi stawami; trzy budynki: Pałac Odrowążów, Stajnia Platera i Termy Zamkowe, najlepsze holistyczne SPA w kraju, liczne atrakcje w plenerze i naturalne środowisko wolne od smogu sprawiają, że Goście mogą zachować na terenie Manor House SPA bezpieczny dystans. W całym kompleksie jest zastosowany system ożywiania wody metodą Grandera, który zapewnia wysoką jakość wody w restauracji, pokojach i całej strefie SPA. Wszystko to sprzyja organizacji konferencji i wyjazdów firmowych obejmujących maksymalny poziom bezpieczeństwa i komfortu.

Ta szczególna lokalizacja czyni Manor House SPA pożądanym adresem na wyjazdy i imprezy integracyjne, które mogą się odbywać w mniejszych grupach (np. w jednym z budynków) przy zachowaniu środków bezpieczeństwa, mogą być organizowane jako spotkania tematyczne, łączyć szkolenia z relaksem w Biowitalnym SPA. Spotkania z klientami, prezentacje czy szkolenia firmowe mogą się też odbywać na łonie natury. Specjalny rzutnik umożliwia projekcje przy świetle dziennym, na terenie całego kompleksu hotelowego, również w rozległym parku, jest dostępny internet, a uczestnicy spotkania biznesowego mogą korzystać z leżaków, krzeseł ogrodowych i piknikowych koców. Na dziedzińcu hotelu może być również udostępniony pełny serwis kawowy.

Spotkania biznesowe w hotelu Manor House SPA są wyjątkowe z wielu powodów:

– spokój i cisza hotelu bez dzieci położonego z dala od miasta,

– luksusowe wnętrza w otoczeniu pięknego, zabytkowego parku,

– kilkanaście klimatyzowanych, kompleksowo wyposażonych sal konferencyjnych,

– możliwość organizacji konferencji w plenerze,

– doskonałe warunki pracy w atmosferze luksusu i dostojeństwa,

– bogaty program atrakcji outdoor i indoor,

– integracja w: strefie Łaźni Rzymskich, Witalnej Wiosce® SPA , Biowitalnym SPA i Ogrodzie Medytacji

– tradycyjna kuchnia i menu dla wegan.

W tym butikowym hotelu dla dorosłych można doskonale wypocząć w czasie wolnym od pracy. Warto skorzystać: z Pokojowego Programu SPA, prozdrowotnych kąpieli ofuro w wysokich wannach, terapii w Gabinetach Bioonowy, relaksu w Komnacie Biowitalności, saunowania w Łaźniach Rzymskich, basenu z ożywioną wodą Grandera i licznymi wodnymi atrakcjami, seansów w Chacie Solnej, rytuałów zdrowia w Witalnej Wiosce® SPA i koncertów na misy i gongi tybetańskie, z których słynie Manor House SPA.

Zaletą jest także smaczna kuchnia serwowana w hotelowej restauracji, w tym tradycyjne, polskie dania, menu dla wegan i autorska Dieta życia. Ponadto bezpłatny parking dla uczestników konferencji, lądowisko dla śmigłowców i własny ośrodek jeździecki. Jeśli dodać do tego prestiż i wspaniałą historię (to jedna z najstarszych posiadłości szlacheckich na ziemiach polskich), urokliwe położenie z dala od miasta i z dobrym dojazdem (tylko 130 km od Warszawy, niedaleko trasy S7 Gdańsk-Kraków) oraz pozytywna energia natury sprzyjająca dobremu samopoczuciu – Manor House SPA jest nazywany Polskim Centrum Biowitalności – jest to miejsce, gdzie odbywają się niezapomniane eventy.

Więcej: www.manorhouse.pl