Legalni bukmacherzy prześcigają się w przygotowywaniu coraz to nowych ofert dla swoich graczy – znowelizowana ustawa hazardowa spowodowała zwiększenie ich obrotów oraz dała możliwość reklamy, którą to skwapliwie wykorzystują. Jedną z najbardziej lubianych przez graczy promocji są freebety, czyli darmowe zakłady. Bardzo wysoki freebet 25 zł można uzyskać od dwóch bukmacherów – STS-u oraz Totolotka. Podpowiadamy, jak go odebrać.

Szacuje się, że w zakładach bukmacherskich bierze udział od 5 do 13% dorosłych Polaków. Jest to więc jedna z najpopularniejszych gier hazardowych w naszym kraju. – Jedni grają systemem, niezbyt skomplikowanym matematycznie. Inni zdają się na swoją wiedzę i informacje z wewnątrz drużyny. Są wreszcie tacy, którzy próbują wygrać z bukmacherem o ułamki sekundy – pisał red. Jakub Radomski na łamach portalu NaTemat.pl. Bez względu na to, jaką metodę grania wybierają gracze, korzystający z usług legalnych bukmacherów, niezmienne jest jedno – zdecydowana większość z nich bardzo chętnie korzysta ze specjalnych promocji przygotowywanych przez operatorów. Jedną z najkorzystniejszych są freebety, zwane także darmowymi zakładami.

Freebet 25 zł u dwóch bukmacherów

Freebet, czyli darmowy zakład, to rodzaj promocji, w której operator zakładów wzajemnych daje graczowi w prezencie pewną kwotę pieniędzy – ten natomiast przeznacza ją na typowanie wyników. Freebet zazwyczaj przydzielany jest graczom w momencie zakładania przez nich konta u danego bukmachera jako rodzaj premii za to, że zdecydowali się na skorzystanie z usług tego właśnie buka. Czasami operatorzy przydzielają graczom freebety z okazji dużych imprez sportowych, np. igrzysk olimpijskich czy mistrzostw świata w piłce nożnej. Co do zasady jednak, są to bonusy dość rzadko spotykane, bo bukmacher wykłada na nie swoje pieniądze, a gracz z reguły nie musi spełniać żadnych dodatkowych warunków.

Odbierz freebet 25 zł z kodem promocyjnym

Freebety mogą mieć różną wartość – jedną z najwyższych spotykanych na polskim rynku jest freebet za 25 zł. Mają go jednak w ofercie tylko dwaj legalni bukmacherzy: STS oraz Totolotek. W ich przypadku jest to rodzaj bonusu powitalnego, czyli premii za założenie u nich konta. Jak odebrać darmowy zakład 25 zł? Należy zarejestrować się na stronie internetowej STS-u i/lub Totolotka, wykorzystując specjalny promocyjny (listę takich kodów można wygenerować wpisując do wyszukiwarki google: kod bonusowy do wszystkich bukmacherów  i i wybrać kod, który akceptuje każdy bukmacher.

Warto pamiętać, że standardowy bonus powitalny w STS-ie to 100% od pierwszego depozytu do kwoty 1000 zł. Z kolei w firmie Totolotek bonus na start to 100% od pierwszej wpłaty do 1000 zł oraz darmowy zakład 20 zł. Wykorzystanie kodu bonusowego pozwala powiększyć korzyści – w STS-ie, oprócz podwojenia pierwszej wpłaty, otrzymuje się freebet 25 zł, zaś w Totolotku – dodatkowy bonus 50 zł (może on więc wynieść 1050 zł), a także freebet 25 zł (zamiast 20 zł). Oczywiście tożsamość i wiek gracza musi najpierw zostać zweryfikowana – znowelizowana ustawa hazardowa nakłada na bukmacherów taki obowiązek, by z ich usług korzystały tylko osoby pełnoletnie. Pozytywna weryfikacja umożliwia otrzymanie wszystkich bonusów i cieszenie się z rozrywki, jaką daje typowanie wyników!