2 maja jak wiecie już po raz osiemnasty miały odbyć się Szydłowieckie Zygmunty czyli święto miasta. Jednym z wydarzeń towarzyszących miał być Bieg Zygmuntów.

Napisał do nas Karol Grabda jeden z najlepszych biegaczy powiatu szydłowieckiego, który podrzucił pomył, że może by tak zorganizować Szydłowiecki Bieg Zygmuntów Online? Temat szybko chwyciliśmy i mamy to!

Zasady są proste:
1. Przebiegnij w sobotę 2 maja dystans Biegu Zygmuntów czyli 5 km (kto może na oryginalnej trasie Biegu Zygmuntów, kto nie może to gdziekolwiek Wam pasuje)

2. Po zakończeniu biegu zróbcie sobie selfie tak żeby było wiadomo kto biegł z widocznym czasem jaki osiągnęliście

3. Pamiętajcie o bezpieczeństwie i o maseczce na twarz jeżeli będziecie biegli w miejscu publicznym

4. Zdjęcia nadsyłajcie w wiadomości priv lub na maila redakcja.naszszydlowiec@gmail.com do końca dnia 2 maja (sobota). Zrobimy z nich galerię Biegu Zygmuntów Online

5. Będą też medale….oczywiście wirtualne 😛

6. Będą również drobne upominki (koszulki, kubek i bidon) od Karola Grabdy, dla „7 wspaniałych” czyli tych biegaczy, którzy jako pierwsi przyślą w sobotę zdjęcie.

Kto przyjmuje ten niecodzienny challenge? Zapraszamy wszystkich biegaczy, a szczególnie tych, którzy reprezentują ziemię szydłowiecką.

Zapraszamy do dołączenia do nas na facebooku: Szydłowiecki Bieg Zygmuntów Online

Za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia dziękujemy Karolowi Grabdzie. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem sprawuje burmistrz Szydłowca.