Jutro, 23 listopada o godzinie 17:00 Fundacja Muzyczni zapraszają do FosaCafe – Zamek w Szydłowcu na koncert wokalistów Fundacji Muzyczni. Będzie to pierwszy z cyklu koncertów, połączonych ze zbiórką funduszy na wyjazd utalentowanej młodzieży na międzynarodowy festiwal na Łotwę.

Fundacja Muzyczni zwróciła się ostatnio z prośbą o wsparcie Fundacji w realizacji celu, jakim są wyjazdy uzdolnionej muzycznie młodzieży na festiwale zagraniczne.

Na co dzień prowadzą edukację artystyczną dzieci, młodzieży i dorosłych. Poświęcają się rozwijaniu talentów młodych ludzi, umożliwiając im udział w różnorodnych zajęciach muzycznych, koncertach i warsztatach. Dodatkowo pomagają w załatwianiu formalności i przygotowują uczniów do udziału w festiwalach, zarówno pod względem wokalnym, scenicznym, jak i mentalnym.

Dzięki najnowszym sukcesom podopiecznych fundacji a w szczególności dzięki bardzo udanemu wyjazdowi na 7 Festival Internacional da Canção da Serra da Estrela w Portugalii, podopieczni otrzymali nominacje na 2 prestiżowe festiwale zagraniczne:
­

  • International Vocal Festival for Youth „Riga Symphony” – Ryga, Łotwa
  • ­International Pop Music Contest „Golden Voice” – Valletta, Malta

Uczestnictwo w festiwalach wiąże się z dużymi kosztami, na które nie może sobie fundacja pozwolić bez pomocy.

Fundacja Muzyczni w tym celu organizuje cykl koncertów, podczas których odbędzie się zbiórka,
która umożliwić może podopiecznym wyjazdy na festiwale.

Zachęcamy do wsparcia utalentowanych wokalistów Fundacji Muzyczni, aby mogli dalej się rozwijać i promować swój talent, a także nasz szydłowiecki region, na arenie międzynarodowej. Można to zrobić również przez Internet, udostępniamy link do zbiórki.