3 września w Jastrzębiu odbyła się 2. edycja Hot Festival Eventful czyli jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez tego lata.

Podobnie jak i w zeszłym roku w skład imprezy wchodziły koncerty raperów oraz walki na gołe pięści czyli „Krew i Piach – Burda”.

Na scenie już od godz. 18:00 swoje występy rozpoczęli Ludi & Andy, a zaraz po nich swój koncert zagrała trójka młodych chłopaków: Wojtecki, Yaneck oraz Hubiasty, który zdołał już się zaprezentować w Szydłowcu podczas tegorocznej edycji Pomidzi Hit Festival.

Gwiazdy wieczoru poprzedzali TPS ZDR i DACK-TIW Team. O 21:00 w zastępstwie za Ronnie Ferrari wystąpił Trill Pem, znany raper z gościnnego występu w piosence Kizo („FITNESS” 31 mln wyświetleń) oraz wielkiego hitu jakim była piosenka „NICKI” z gościnnym udziałem Wac Toja, który był główną gwiazdą wieczoru podczas imprezy (znany z: „Ciepło Ciała” 20mln wyświetleń, „Perfekt” 20mln wyświetleń, „Kapitan” 33mln wyświetleń oraz wielu współprac z Kizo, m.in.: „LUCKY PUNCH” 44mln wyświetleń, „Nasze lato” 34mln wyświetleń).

DJem w trakcie koncertów był DJ Celo.

Jednak to na co najbardziej czekali ludzie to zapowiadana burda, która w tym roku odbyła się już w przygotowanej klatce z oświetleniem. Walki w tym roku w większości były wyrównane, a w innych przypadkach zawodnicy nadrabiali charakterem i walecznością. Doszło także do pierwszej walki kobiet, która po pełnych trzech rundach zakończyła się remisem. Zawodnicy byli nastawieni ofensywnie co przekładało się na niezłe widowisko. Niestety nie doszło do dwóch walk z powodu kontuzji zawodników i w finałowej walce zmierzyli się zawodnicy z dużą różnicą wagową.

Pomimo wielu słów krytyki w naszych social mediach impreza dalej cieszy się sporym zainteresowaniem.

Organizatorem Hot Festival Eventful był Rafał Czubak.

Poniżej nasza wideorelacja oraz zdjęcia z imprezy.