Chciałbym powiedzieć, że Chłopaki wydają się być kompetentni, od lat zajmują się projektowaniem tego typu obiektów, a przede wszystkim sami jeżdżą. Jak tylko dostanę informację, że mogę zamieścić przekazany
projekt to pojawi się on w tym miejscu.

Tymczasem skontaktowałem się z osobami, którzy byli pomysłodawcami budowy Skateparku, którym przekazałem projekt do zapoznania się. W tym momencie ustalany jest termin konsultacji, na których wszyscy zainteresowani będą mogli wyrazić swoje zdanie oraz zaproponować zmiany. Jak tylko zostanie ustalona data i miejsce spotkania – niezwłocznie o tym poinformuję.

info: http://mateuszlekawski.blogspot.com/

od naszszydlowiec.pl : Mateusz Łękawski to osoba, która na bieżąco monitoruje sprawę budowy skateparku w Szydłowcu. Przypomnijmy, że burmistrz Andrzej Jarzyński z wielkim entuzjazmem zareagował na propozycję od młodzieży, a Bolesław Boruszewski główny specjalista na jednym z oficjalnych spotkań obiecał, że w niedalekiej przyszłości taki obiekt u nas w mieście powstanie. Czekamy w takim razie na kolejne doniesienia od Mateusza, a z ogromną niecierpliwością oczekujemy zgody na opublikowanie pierwszego wstępnego projektu Skateparku w Szydłowcu. Bądźcie czujni”

zapraszamy również na stronę internetową : http://www.skateparkszc.bnx.pl/news.php