Mówi się, że artykuł sponsorowany powinien: informować, budować akceptację użytkowników dla działań podejmowanych przez firmę, edukować.

Może występować w postaci: recenzji, artykułu, wywiadu lub reportażu.

 

Artykuł taki na pierwszy rzut oka wygląda jak normalny tekst redakcyjny, ale jego zadaniem jest promowanie danego produktu lub biznesu. Bardzo często jest uzupełniany o logo, zdjęcia, materiały video, różnego rodzaju wykresy, jak również o linki kierujące do wskazanych portali.

Zadaniem artykułu sponsorowanego jest spowodowanie, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o reklamowanym produkcie, biznesie, usłudze, osobie itp. , dlatego musi być napisany w taki sposób , aby zainteresować tematem sporą liczbę użytkowników, którzy będą mogli otrzymać dużą porcję ciekawych wiadomości.

Pisanie i zamieszczanie w internecie artykułów sponsorowanych wplywa korzystnie na wizerunek firmy w sieci, oraz ma znaczący wpływ na wzmocnienie pozycji danej marki. Użytkownik po przeczytaniu artykułu powinien posiadać taką ilość informacji i być na tyle zainteresowany, aby móc świadomie podjąć decyzję o skorzystaniu z produktu lub usługi.

www.naszszydlowiec.pl jako pierwszy portal internetowy proponuję Wam taką formę reklamy. Już w przyszłym tygodniu będziecie mogli przeczytać pierwszy taki artykuł. 

Chcesz zareklamować siebie, swoją firmę, usługę lub produkt? Z nami wszystko jest możliwe !:)

Szczegóły znajdziecie w zakładce REKLAMA