Tytuł nie myli. Maciej Lis znany w Szydłowcu jako DJ Roteiro już niebawem, bo w drugiej połowie sierpnia zaprezentuje teledysk do swojej debiutanckiej piosenki. 

Piosenka ma tytuł „Tylko bądź” i będzie w stylu disco. Tekst jest autorstwa Maćka Roteiro, za produkcję muzyczną będzie odpowiedzialny producent z okolic Warszawy TOM SOCKET. Za realizację dźwięku odpowiedzialny jest Emil Jeleń z zespołu Beat Magic (to były członek legendarnego zespołu disco polo TOP ONE), który ma na swoim koncie szesnastoletni staż przy aranżacji dźwięku w programie Szansa na Sukces.

Zrobienie własnej piosenki zawsze było moim marzeniem. Na co dzień jestem DJ-em, grywając przyjęcia śpiewam na żywo i właśnie dzięki temu uwierzyłem w siebie. Testowałem tę piosenkę na swoich imprezach i reakcja ludzi była naprawdę sympatyczna. Zdecydowałem się na profesjonalne nagranie piosenki w studio. W pierwszym zamyśle miało nie być teledysku, decyzja została jednak zmieniona. Sceny do teledysku kręcone były w malowniczym miejscu jakim jest Kazimierz Dolny. Z uwagi na charakter mojej piosenki zależało mi, aby było dość romantycznie, a to miasto niewątpliwie ma swój urok. Już dziś mogę powiedzieć, że „Tylko bądź” to moja pierwsza piosenka, ale na pewno nie ostatnia, ponieważ cały czas pracuję nad kolejnym materiałem. Sceny do kolejnego teledysku będziemy chcieli nagrać w Szydłowcu” – opowiedział portalowi Nasz Szydłowiec Maciej Lis – DJ Roteiro

Za realizację video odpowiedzialny jest filmowiec z Radomia Piotr Kurant ze studia filmowego Moviemajster. Główne role w teledysku zagrali przyjaciel Roteiro czyli również znany w Szydłowcu DJ Gabriel – Gabriel Adamczyk ze swoją partnerką Agatą Gwóźdź. Premiera planowana jest na drugą połowę sierpnia, o dokładnej dacie poinformujemy niebawem.

Za pośrednictwem portalu Nasz Szydłowiec chciałbym pozdrowić wszystkich tych, od których dostaje bardzo dużo pozytywnych i ciepłych słów na temat tego co robię. Pozdrawiam również bardzo gorąco czytelników portalu” – zakończył rozmowę z nami DJ Roteiro.