Już w najbliższy weekend, a dokładnie 28 sierpnia (sobota) w Gąsawach Rządowych w gminie Jastrząb odbędzie się niecodzienna impreza sportowa.

Na terenie kopalni w Gąsawach Rządowych (to ta za domem weselnym) odbędzie się wydarzenie organizowane przez Esfit Events z Radomia pn. „Esfit Run – Edycja Kopalnia”.

Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników ekstremalnych sportów, zabaw, kąpieli błotnych, podbiegów etc. Gwarantują znakomitą zabawę!

Rywalizacja zaplanowana jest w dwóch formułach organizatorzy przygotowali trasy dla dorosłych, ale również i dla dzieci.

Dzieciaki będą rywalizowały na trasie 1 kilometra z 10 przeszkodami. Dzieci w wieku od 6 do 14 lat. (rodzic w trakcie trasy może towarzyszyć swojemu dziecku lub przebiec ją wspólnie)

Uczestnicy powyżej 15. roku życia będą mogli sprawdzić się na trasie 6 kilometrów z 30 przeszkodami.

Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy wraz z koszulką i wodą. Dla wszystkich uczestników zapewniona będzie pomoc medyczna oraz wóz strażacki, który umożliwi prysznic po zakończonym biegu.

Po rozmowie z organizatorami biegu wiemy, że zapisy na Esfit Run – Edycja Kopalnia trwają tylko do końca czwartku 26 sierpnia, tak więc zapraszamy spóźnialskich 🙂

Zostało około 20-25 miejsc na bieg dla osób powyżej 15. roku życia i kilka miejsca dla dzieciaków.

Na godzinę 13.30 zaplanowane jest oficjalne otwarcie Esfit Run – Edycja Kopalnia. Centrum wszystkich wydarzeń będzie odbywało się w dole kopalni.

Cena ESFIT RUN:
📌140 zł
⚠️ZAPISZ SIĘ Z DRUŻYNĄ I ZAPŁAĆ MNIEJ!⚠️
Cena dla zespołów 5+:
📌120 zł/os.
Cena dla zespołów 15+:
📌110 zł/os.
Cena biegu dla dzieci:
📌50 zł
Bilety dostępne do kupienia pod linkiem:
https://wod.guru/shop/esfitstudio
Portal „Nasz Szydłowiec” objął patronatem medialnym Esfit Run – Edycja Kopalnia w Gąsawach Rządowych!
Więcej informacji możecie znaleźć w evencie na facebooku TUTAJ
Podczas wydarzenia będą zbierane fundusze dla Norberta Głuchowskiego, mieszkańca gminy Jastrząb, który uległ poważnemu wypadkowi.
Zapraszamy!