Furman Football Academy, czyli piłkarska akademia z Szydłowca w najbliższym czasie zostanie Klubem Partnerskim Legii Warszawa!

Przedstawiciele FFA są już po rozmowach, aktualnie precyzowane są szczegóły umowy.

Jest to znakomita wiadomość dla wszystkich młodych zawodników akademii, a także tych, którzy w szeregi FFA wstąpią w najbliższym czasie.

Współpraca z Legią Warszawa daje gwarancję rozwoju. Umowa z Legią Warszawa jest bardzo ważna dla FFA Szydłowiec, również z innych względów. Trenerzy będą mogli brać udział w szkoleniach i uczyć się od najlepszych w Polsce. Nie zabraknie zaproszeń na przeróżne turnieje czy wyjazdów na mecze Legii Warszawa.

Najważniejsze jest jednak to, że wszyscy zawodnicy FFA Szydłowiec będą objęci czujną obserwacją przez Legię Warszawa, a najlepsi będą mieli szansę zaprezentować się przed trenerami warszawskiej drużyny.

Warto wspomnieć, że piłkarzem Legii Warszawa przez wiele lat był Dominik Furman czyli ambasador FFA Szydłowiec. To właśnie w Legii stawiał swoje pierwsze kroki w profesjonalnej karierze, tam strzelał pierwsze gole i notował asysty. Jako zawodnik Legii Warszawa debiutował także w Reprezentacji Polski.

W imieniu FFA Szydłowiec z Legią Warszawa rozmawiali przy Łazienkowskiej: Andrzej Koniarczyk i Krzysztof Furman.