18 grudnia na hali sportowej w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Szydłowcu odbył się charytatywny Fitness dla Kasi Makowskiej.

Kasia, żona pochodzącego z Szydłowca Roberta Makowskiego, ma 35 lat i choruje na czerniaka błon śluzowych. Ponad miesiąc temu została uruchomiona zbiórka na portalu Siepomaga, której celem jest uzbieranie kwoty na leczenie w Izraelu. Jak się okazało, zadeklarowana kwota nie była wystarczająca i zwiększono cel zbiórki do końca której pozostało 11 dni i 91 tys. zł do uzbierania.

Organizatorkami zajęć z fitnessu dla Kasi były m.in. często udzielające się charytatywnie Kamilla Ludew oraz Lidia Ziółkowska, organizująca niejeden raz tego typu wydarzenia.

Oprócz fitnessu przygotowane było stoisko z ciastami i wieloma innymi smakołykami do zakupienia. Dochód z wydarzenia w całości zostanie przekazany na rzecz Kasi Makowskiej. Kwota, którą udało się zebrać to 1610 zł.

Jak już wspomnieliśmy zbiórka nadal trwa i możesz pomóc Kasi na https://www.siepomaga.pl/Kasia-Makowska oraz na grupie licytacyjnej na facebooku Kasia kontra rak. Grupa licytacyjna dla Kasi Makowskiej na walkę o życie.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z FITNESSU charytatywnego w którym wypowiedzi udzieliły Lidia Ziółkowska i Kamilla Ludew.