To dlatego nasz zespół tworzą ludzie z pasją, dla których reklama to coś znacznie więcej niż sposób na zarabianie pieniędzy. Robimy to co kochamy, myślimy nieszablonowo i każdego dnia poszukujemy innowacyjnych rozwiązań. Choć osiągnęliśmy już bardzo wiele, nie spoczywamy na laurach – naszym celem jest dojście do perfekcji w działaniach.

Nie boimy się podejmować wyzwań, tworzymy strategie w oparciu o nowoczesne techniki, które dla wielu nadal pozostają zupełnie obce. Jesteśmy pewni siebie i własnych umiejętności, dlatego chcemy tworzyć rzeczywistość zamiast powtarzać ruchy po innych. Nie podążamy na siłę za trendami, wolimy sami je ustalać – nowy produkt musi iść w parze z nowoczesną promocją o czym nigdy nie zapominamy. W GrafikaPRO nie ma miejsca na przeciętność, wychodzimy poza ogólnie przyjęte ramy i robimy to z prawdziwą przyjemnością!

W trakcie współpracy traktujemy naszych Klientów jak członków zespołu, mamy w końcu ten sam cel – osiągnąć niekwestionowany sukces. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, gdy Klienci do nas wracają, mamy dzięki temu pewność, że to co robimy naprawdę ma sens i nie boimy się konkurować z najlepszymi w tej branży.

Nasza kreatywność i wyobraźnia nie znają granic, dążymy na sam szczyt, bo wiemy że marketing i reklama to nie tylko nasza teraźniejszość, ale przede wszystkim świetlana przyszłość. Nieustannie poszukujemy nowych idei i koncepcji, stawiamy na oryginalność zachowując przy tym pełen profesjonalizm.

Dobre relacje z naszymi Partnerami to podstawa naszego działania, wiemy że bez zaufania i uczciwości nie można osiągnąć sukcesu. Dla naszych Klientów tworzymy indywidualne rozwiązania, obieramy najlepszą strategię opartą na pełnym zrozumieniu pokładanych w nas oczekiwań i zawsze osiągamy wyznaczony nam cel.

Na swoim koncie mamy całe mnóstwo zrealizowanych projektów, mieliśmy zaszczyt współpracować z takimi firmami jak J&M Agency, Amar, Fabryka Map, Bukam, DonCar, Kondi Trans, Parkiet Servis, GlobalButs, BestPools, PPHU Gwarek, Lys, MoWer, Świat 4 Łap, Em-Bud, Supreme, Discusworld, W&D Leather, Szlachetna Paczka, PZU, Tip Kamieniarski, Tradict, T-Mobile, Inspektorat Weterynarii, Państwowa Komenda Policji w Radomiu oraz Urząd Miejski w Szydłowcu, co świadczy o najwyższym poziomie oferowanych przez nas usług i dowodzi zaufania, jakim obdarzają nas Klienci. Poziom trudności wyznaczanych nam zadań rośnie wraz z naszą firmą, jednak nas to tylko dodatkowo motywuje i staje się motorem napędowym naszych działań.

Mamy śmiały, ale i bardzo precyzyjny plan na rozwój w najbliższych latach, dlatego wciąż poszukujemy wyjątkowych i otwartych ludzi do naszego zespołu. Jeśli jesteś młody, pełen pomysłów, ambitny i odważny, praca z tobą będzie dla nas przyjemnością. Zdobędziesz bezcenne doświadczenie, rozwiniesz skrzydła, a nowa ścieżka kariery stanie się dla ciebie źródłem radości i satysfakcji. Odważ się odmienić swoje życie i pokaż nam co potrafisz!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: grafik, telemarketer oraz webmaster. Bardzo możliwe, że potrzebujemy właśnie ciebie! Skontaktuj się z nami i stań się częścią niesamowitej historii, którą tworzy GrafikaPRO.

Nowa siedziba naszej firmy znajduje się w Szydłowcu, przy ulicy Kilińskiego 13. Bez względu na to czy jesteś naszym potencjalnym klientem czy twórczą i dynamiczną osobą poszukującą pracy, będzie nam bardzo miło Cię u nas gościć.

GrafikaPRO zawsze wyprzedza konkurencję o kilka kroków, jedyne czego się boimy to rutyna i nuda – na to nie ma miejsca w naszym zespole!

Facebook/GrafikaPRO

tel. 793 – 020 – 544

grafikapro2