Głównymi tematami jakie były poruszane dziś w burmistrzowskim gabinecie były: projekt kluczowy, prace na terenie miasta i gminy, bezrobocie i wiele innych problemów.

Burmistrz Jarzyński zwrócił szczególną uwagę na pracę, które odbywają się w tym momencie na trzech obiektach w ramach projektu kluczowego, są to; Dom Pod Dębem, Ratusz Miejski oraz budowa Centrum Biblioteczno – Multimedialnego. Andrzej Jarzyński przepraszał za delikatny „bałagan” w tych miejscach, ale zapewniał że po skończeniu wszystkich prac, wszyscy będą mogli powiedzieć, że „warto było”.

Mowa była również o różnych innych inwestycjach drogowych czy budowlanych, które mają poprawić funkcjonowanie w Szydłowcu, oraz uatrakcyjnić nasze miasto dla potencjalnych inwestorów.

Dłuższą chwilę zajęła dziś rozmowa na temat bardzo wysokiego bezrobocia w naszym mieście jak również całym powiecie. Niestety nic odkrywczego nie zostało wymyślone, a szkoda. Wszyscy jak siedzieliśmy w gabinecie uznaliśmy, że ten bardzo wysoki wskaźnik bezrobocia kładzie szczególny cień na Szydłowiec.

W pewnych momentach spotkanie z panem burmistrzem przemieniało się w całkiem prywatne spotkanie, co dodawało tylko autentyczności i prawdziwości tej świątecznej wizycie. Pełni nadziei i zapewnieni wolą współpracy zakończyliśmy spotkanie serdecznymi uściskami dłoni i życzeniami wszelkiej pomyślności.

Jako prowadzący portal www.naszszydlowiec.pl bardzo dziękuje Panu burmistrzowi Andrzejowi Jarzyńskiemu za zaproszenie. Jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego!