4 września na terenie zalewu w Jastrzębiu odbędzie się impreza jakiej jeszcze w powiecie szydłowieckim nie było! Hot Festiwal Eventful czyli Krew i Piach – Burda, a do tego muzyka!

To ma być walka na gołe pięści, a organizatorzy będą przyjmowali zgłoszenia tuż przed rozpoczęciem imprezy, choć jak twierdzi Rafał Czubak, właściciel Agencji Pomidzi, która nakręca imprezę, pierwsze zgłoszenia już się pojawiają. „Mamy zapytania z Radomia, Ostrowca i Końskich. Mile widziani są amatorzy, ale również zawodowcy” – mówi.

Formuła walk jest dowolna. MMA, boks, wszystko to kwestia umowna. Zabronione jest bicie w czułe miejsca oraz używanie kolan i łokci.

Początek wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 18, wstęp 30 złotych od lat 16. Walki rozpoczną się o godzinie 23.00. Przewidziane są nagrody pieniężne od 2 do 5 tysięcy złotych.

Podczas takiej imprezy nie może zabraknąć muzyki, a wystąpią naprawdę znani artyści. Na godzinę 20.00 zaplanowany jest występ Guziora, następnie o 21.15 wystąpi Qbik, a o 22 Dr Swag. Zakończenie planowane jest na 2 w nocy.

Imprezy towarzyszące: wybieramy największe bufory w staniku (nagroda tysiąc złotych), pokazy barmańskie, gorące szoty, ogródki gastronomiczne, park rozrywki dla dorosłych.

Serdecznie zapraszamy!

Patronat medialny nad Hot Festiwal EventFul sprawuje portal „Nasz Szydłowiec”.