Już w te wakacje, dokładnie 6 sierpnia, dziedziniec szydłowieckiego zamku zamieni się w jedną wielką scenę dj-ską!

Wszystko za sprawą pierwszej edycji Festiwalu Charytatywnego im. Damiana Kozłowskiego, niepełnosprawnego Dj-a z Szydłowca, który zmarł nagle we wrześniu 2021 roku.

Zapraszamy 6 sierpnia, start o godzinie 18.00. Wstęp to symboliczna cegiełka „płacisz ile chcesz”. Wszystkie zebrane fundusze zostaną przekazane na rzecz Warsztatów Terapii Zajęciowej dla osób niepełnosprawnych w Szydłowcu, do których uczęszczał Damian Kozłowski.

Podczas festiwalu wystąpią:

LIVE ACT: Sebastian Szczerek (DJ) & Justine Berg (wokalistka) & Kris Jary (gitaarzysta)

DJ-E: Martin Soundriver, K3, Berna, Mariusz Szczerek, Gabriello, Kris Deep, Kali & Bili, Konrad, Space.

Podczas festiwalu będzie prezentowana muzyka elektroniczna: house, deep house, progressive, trance, techno, edm itp.

Damian Kozłowski mieszkał w Szydłowcu, był dj-em i osobą z niepełnosprawnością od dzieciństwa. Pomimo przeciwności nigdy nie zapominał o potrzebujących, pomagając im jak potrafił. Jak wspominaliśmy wyżej Damian zmarł nagle we wrześniu 2021 roku. Organizatorzy festiwalem chcą upamiętnić tego niezwykłego człowieka, o wielkim sercu i ogromnej pasji do muzyki.

Festiwal ma zwrócić uwagę na ludzi potrzebujących, ogólną pomoc, a także integrację osób niepełnosprawnych z ludźmi w pełni sprawnymi. Muzyka ma łączyć, a nie dzielić. Razem możemy więcej!” – powiedział nam Sebastian Szczerek, jeden z organizatorów.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

Nasz Szydłowiec TV sprawuje patronat medialny nad I Festiwalem Charytatywnym im. Damiana Kozłowskiego.