W sali Publicznej Szkoły Podstawowej w Guzowie odbyła się 30 sierpnia premiera najnowszej piosenki zespołu Guzowianki oraz teledysku do niej. 

Wszyscy, którzy wzięli udział w premierze nie kryli zachwytu zarówno nad piosenką jak i teledyskiem. Chwytliwa melodia, różne wokale, mnogość instrumentów i świetna aranżacja to plusy autorskiej ludowej piosenki Guzowianek pt. „Nad wszystko kochanie”. Profesjonalizm, świetne ujęcia, rewelacyjnie opowiedziana historia i ciekawe role aktorskie to plusy zrealizowanego przez Rafała Sadowskiego z PR Studio teledysku.

Jednym zdaniem naprawdę profesjonalna produkcja muzyczna i filmowa, którą wszyscy powinni zobaczyć i posłuchać.

Autorem tekstu jest Marek Mioduszewski, muzykę napisała Wioleta Fijałkowska liderka zespołu. Teledysk wyreżyserował wspomniany wyżej Rafał Sadowski z PR Studio, a nagrania dźwięku zrealizowane zostały przez Kamila Gorazińskiego w studiu Combo w Wierzbicy.

Bezpośrednio po prezentacji teledysku nastąpiło podziękowanie wszystkim, którzy wzięli udział w nagraniu klipu lub pomagali w jego realizacji. Specjalnie podziękowanie otrzymał również Włodzimierz Górlicki starosta szydłowiecki. Powiat Szydłowiecki wsparł finansowo nagranie teledysku do piosenki „Nad wszystko kochanie”.

Jak zwykle nie zabrakło poczęstunku i wspólnego grania i śpiewania. Tym razem zespół Guzowianki razem z kapelą Bursów wykonał trzy utwory: „Pod zielonym dębem”, „Urodo, oj urodo” i premierowy „Nad wszystko kochanie”. Wszystkie trzy kawałki nagraliśmy specjalnie dla Was.

Zespołowi gratulujemy i czekamy na kolejne tak dobre premiery!