Sylwester Mertka jeden z organizatorów turnieju powiedział: „Witek i jego koledzy z drużyny bardzo chętnie pojawili się na szydłowieckim turnieju, bardzo podobało im się również nasze miasto. Nas jako organizatorów cieszy również spore zainteresowanie publiczności i dobry poziom sportowy turnieju.”

Otwarcia, a także zamknięcia turnieju dokonał ten o którego puchar grano czyli Burmistrz Szydłowca Andrzej Jarzyński.

Turniej przebiegał w bardzo koleżeńskiej i towarzyskiej atmosferze, choć reprezentujący Paryż zawodnicy z pewnością mogli być zaskoczeni, że w tak małym polskim miasteczku jak Szydłowiec oldboje mogą grać na tak wysokim poziomie.

Odzwierciedlają to wyniki, które jasno pokazują, że reprezentanci Szydłowca nie przestraszyli się swoich kolegów z Francji. Oto kolejność:

  1. Oldboje Szydłowianki Szydłowiec
  2. Oldboje Oskara Przysucha
  3. FC Paris
  4. Cosmos Szydłowiec

Jak nakazuje polska gościnność nagrodę dla najlepszego zawodnika i bramkarza turnieju dostali zawodnicy przyjezdni

  • Julio Gutierrez – najlepszy zawodnik
  • Greg Sroga – najlepszy bramkarz

Specjalne podziękowanie od burmistrza Szydłowca otrzymał pan Witold Limanin za propagowanie piłki nożnej oraz skuteczną promocję Szydłowca.

{phocagallery view=category|categoryid=190|limitstart=0|limitcount=20}

Organizatorami I MIędzynarodowego Turnieju Oldbojów w piłce nożnej w Szydłowcu są: Urząd Miejski, Szydłowieckie Centrum Kultury i Sportu – Zamek – Wydział Sportu i Turystyki oraz Sylwester Mertka i Oldboje Szydłowianki Szydłowiec.

Patronat medialny nad turniejem objął portal www.naszszydlowiec.pl