Występ Kabaretu Moralnego Niepokoju odbył się w ramach projektu „Zamek Kultury” organizowanego przez firmę Medial Events oraz Szydłowieckie Centrum Kultury „Zamek”.

Było to już czwarte wydarzenie w ramach projektu, po koncertach: Darii Zawiałow, zespołów Łąki Łan i Nocnego Kochanka. Przed nami jeszcze dwa letnie koncerty: Ani Dąbrowskiej i Sławka Uniatowskiego. 

Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpił w naszym mieście ze swoim najnowszym program „Za długo panowie byli grzeczni”. 

Tłumnie zgromadzona publiczność na dziedzińcu szydłowieckiego zamku bawiła się wyśmienicie, bardzo często wybuchając śmiechem. 

Skecze miały przeróżną tematykę, od rodzinnej, poprzez polityczną, czy czasami absolutnie abstrakcyjną. Nie chcemy za wiele zdradzać, wszak to program premierowy. 

Dla tych najbardziej ciekawskich, tych, którzy nie mogli pojawić się tego dnia w Szydłowcu przygotowaliśmy, krótką relację video, a w niej oprócz fragmentów występów także rozmowa z członkami Kabaretu Moralnego Niepokoju. 

Przy okazji przypominamy o jeszcze dwóch letnich koncertach w ramach projektu „Zamek Kultury” i o biletach, które nadal można zakupić:

21 sierpnia Ania Dąbrowska – bilety TUTAJ

29 sierpnia Sławek Uniatowski – bilety TUTAJ

Bilety można, również zakupić:

? Videofox – ul . Gagarina 9, Radom,
tel. +48 505 063 521
? SCK-Zamek ul. Sowińskiego 2, Szydłowiec tel. 486171029

Organizatorami cyklu „Zamek Kultury” są: Medial Events i Szydłowieckie Centrum Kultury „Zamek”.

Patronat medialny: Nasz Szydłowiec TV

foto. Szydłowieckie Centrum Kultury „Zamek”/S. Kobierska