Młodzi karatecy z UKS Hubal Chlewiska KK Ronin wzięli udział w I Ogólnopolskim Turnieju Karate Shinkyokushin w Wąchocku. W turnieju udział wzięło 144 zawodników z 22 klubów w tym 5 z chlewickiego klubu.

Wszyscy stoczyli bardzo ciężkie boje i jestem bardzo zadowolony z ich występów” – powiedział nam Zbigniew Kozłowski, trener karateków z Chlewisk.

• Lena Kozłowska – wygrała 2 wazari i ipon z zawodniczką z Warszawy, w finale musiała uznać wyższość zawodniczki ze Skarżyska i zdobyła srebrny medal
  • Filip Dziwirek, wygrał walkę z zawodnikiem ze Starachowic, a finale przegrał z zawodnikiem Herosów Warszawa, zdobywając srebrny medal
  • Amelia Świerczyńska, po dwóch dogrywkach musiała zadowolić się 3 miejscem.
  • Zuzanna Gizińska, stoczyła fantastyczną walkę z aktualną Mistrzynią Polski i Mistrzynią Europy z Rumunii i postawiła jej duży opór. Walka bardzo wyrównana, w rezultacie zajęła 3 miejsce i zdobyła brązowy medal.