Kilka dni temu w sieci pojawił się teledysk do debiutanckiej piosenki z repertuaru Kariny Czarnoty.

Karina Czarnota pochodzi z Bieszkowa w gminie Mirów w powiecie szydłowieckim. Od kilku lat cieszy nas swoim talentem wokalnym występując na wielu lokalnych scenach, a także będąc jedną z członkiń zespołu Guzowianki.

19 czerwca 2020 roku zaprezentowała swoją debiutancką piosenkę pt. „Szukam Cię”. Teledysk do utworu jest utrzymany w bardzo żywej kolorystyce, co idealnie pasuje do okresu wakacyjnego.

Za tekst i muzykę do piosenki odpowiedzialny jest Norbert Wawrzyn, kompozytor z Torunia. Utwór został zaaranżowany właśnie przez Wawrzyna i Daniela Adamkiewicza, którzy tworzą duet 2ND Sound. Audio zostało nagrane w studio Combo w Wierzbicy u Kamila Gorazińskiego, który nagrał również partię solową gitary w piosence.

W teledysku możemy zauważyć znajome miejsca. Ujęcia były nagrywane w parku w Szydłowcu, nad zalewem w Jastrzębiu, a także w pomieszczeniach Pracowni Muzycznej „Piano”. Aktorami w teledysku byli: Anna Wilkiewicz, Daria Augustyniak, Julia Kacprowicz, Rafał Czaja, Miłosz Sajecki, Piotr Podsiadły, a w rolach głównych oprócz Kariny wystąpili: Aleksandra Wnuczek i Jakub Tyka.

Karina Czarnota została zauważona przez producentów podczas nagrywania piosenek dla dzieci. Wypadła na tyle dobrze, że Ci postanowili napisać dla niej piosenkę.

Karina zapytana przez nas o plany na przyszłość odpowiedziała:

Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się spełnić moje marzenie i nagrać płytę. Póki co nie osiadamy na laurach, tworzymy i pracujemy dalej nad kolejnymi piosenkami.

Trzymamy kciuki! I czekamy na wieści o nowych piosenkach!

A póki co zapraszamy do posłuchania piosenki „Szukam Cię”: