Bale karnawałowe organizowane w popularnej ,,Jedynce” zawsze cieszą się dużą popularnością wśród uczniów. Nie inaczej było i w tym roku.

  W Tłusty Czwartek  08.02.2018 r.  w PSP nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana III Sobieskiego w Szydłowcu odbył się bal karnawałowy dla klas I – III. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną kolorowymi, gwiazdami, balonami i błyszczącą serpentyną. W przygotowaniu dekoracji uczestniczyli uczniowie, rodzice i nauczyciele.

   Dzieci jak zawsze wystąpiły w niezwykle pomysłowych i zabawnych strojach przygotowanych przez rodziców. Na parkiecie pojawili się przedstawiciele kultowych filmów i bajek, wśród nich: księżniczki, piraci, wróżki, aniołki, rycerze, różne zwierzątka, popularni  bohaterowie gier komputerowych oraz policjanci, strażacy i kowboje …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci w tych przebraniach było bardzo trudno.

   Przy blasku profesjonalnego oświetlenia i dźwiękach największych przebojów, prezentowanych przez DJ, wszyscy bawili się doskonale. Były „tańce – łamańce”, „pociąg”, „lambada” i wiele innych wesołych utworów. Jednym słowem zabawa na 102!!!.

Do wspólnej zabawy zapraszały roztańczone uczennice z Samorządu Uczniowskiego, które w pięknych przebraniach  i z ogromną radością bawiły się wspólnie  z dziećmi.

  W przerwach zabawę umilał smakowity poczęstunek przygotowany przez niezawodne mamy z Rady Rodziców. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa umożliwiła dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej i wesołej atmosferze.

   Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów     i poczęstunku. Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci i na fotografiach. Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok.

Info: PSP nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana III Sobieskiego