W dniach 1-3 października kickboxerzy z SKS KB Viktoria Szydłowiec brali udział w Pucharze Polski Kickboxingu w formule low-kick.

W rywalizacji brało udział ponad 170 zawodników z 56 klubów.

W pierwszym dniu zmagań Mikołaj Bąk wygrał na punkty 3:0 z zawodnikiem gospodarzy i zaklasyfikował się do finału.

Mateusz Dzik pomimo przegranej pierwszej walki z zawodnikiem ze Starachowic debiut w gronie seniorów może uznać za udany.

Ostatecznie w Pucharze Polski kickboxerom z szydłowieckiego klubu udało się wywalczyć dwa drugie i jedno trzecie miejsce.

Drugie miejsce zajęli Marlena Tomczyk w wadze 48 kilogramów w grupie seniorów oraz Mateusz Dzik w kategorii wagowej +91 kilogramów w grupie seniorów.

Trzecie miejsce wywalczył Mikołaj Bąk w kategorii wagowej 54 kilogramy w grupie juniorów.

info: facebook/ SKS KB Viktoria Szydłowiec