Dziś Ci o których mowa, dali pierwszy po publikacji artykułu powód by zgodzić się z internautami. Dosłownie jakby czytali artykuły portalu Nasz Szydłowiec 🙂

Zdjęcia powyżej i poniżej obrazują bądź co bądź niebezpieczną sytuację na ul. Radomskiej, przy Rynku Wielkim. Z relacji świadka zdarzenia dowiedzieliśmy się, że uwieczniony na zdjęciach jegomość rozlożył się na środku ulicy, tak że przejeżdżające samochody miały trudność by go ominąć.

Narażając własne życie, narażał również zdrowie innych osób, jak również stan techniczny samochodów.

Z pomocą przyszedł mu kolega, który dociągnął go pod ławkę, tak by samochody mogły jeździć. Wezwana na miejsce policja usunęła z ulicy odpoczywającego Pana. Jak widać na załączonych zdjęciach Panu niezbyt się to spodobało, a policja miała delikatny problem by w całości doprowadzić go do radiowozu.

My tutaj trochę tak humorystycznie, ale sytuacja gdyby jej się tak dokładniej przyjrzeć wcale nie jest taka zabawna. Ci ludzie potrzebują pomocy, mieszkańcy natomiast oczekują spokoju i tego, że ich dzieci nie będą oglądali takich obrazków. Społeczeństwo oczekuje, że szydłowieccy włodarze na poważnie zainteresuja się tą sprawą.

interwencjazul1

interwencjazul3

fot. świadek zdarzenia