Wójt gminy Jastrząb Andrzej Bracha poinformował dziś na swoim facebooku o tym, że do mieszkańców gminy trafi kolejna partia maseczek ochronnych.

Tym razem jak informuje Andrzej Bracha maseczki będą dostarczone do każdej posesji w ilości odpowiadającej liczbie osób zadeklarowanych w deklaracji o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Maseczki trafią do skrzynek pocztowych mieszkańców gminy w najbliższych dniach.

W sumie przekazanych zostanie dokładnie 4243 maseczki ochronne. Do tej pory w gminie Jastrząb rozdano bezpłatnie około 3 tysięcy maseczek.

Bardzo dziękuję wszystkim za dotychczasowe zaangażowanie w szycie maseczek. Jednocześnie informuję, że akcja szycia będzie trwała nadal. Każdy chętny do pomocy proszony jest o kontakt pod numerem tel: 48 628 48 60″ – napisał na facebooku wój Bracha.

Dzięki Waszej ofiarnej pracy jesteśmy w stanie rozdać bezpłatnie wszystkim mieszkańcom uszyte maseczki ochronne. Tym razem maseczki będą dostarczone do każdej posesji w ilości odpowiadającej liczbie osób zadeklarowanych w deklaracji o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Maseczki trafią do waszych skrzynek pocztowych w najbliższych dniach. W sumie przekażemy 4243 maseczki ochronne. Jak dotąd w Gminie Jastrząb rozdano bezpłatnie około 3 tysięcy maseczek ochronnych. Jednoczenie informuje, że akcja szycia maseczek będzie trwała dalej. Każdy chętny w włączenie się w akcje proszony jest o kontakt po numer tel: 48 628 48 60.