CZY TWOI KLIENCI CIĘ WIDZĄ? Wiedziałeś, że aby Twoja firma zapadła w pamięci odbiorców, muszą się oni z nią zetknąć co najmniej sześć razy? W dobie mediów społecznościowych wydaje się, że to niewiele. Wystarczy jedno czy dwa zdjęcia, jakiś opis i gotowe. Tylko czy aby na pewno?

Sama ilość kontaktów nie wystarczy do tego, by dotrzeć do świadomości Klientów, którzy zechcą kupić Twoje produkty lub skorzystać z usług. Konieczna jest jeszcze ich jakość. Co to znaczy?

BRAK STRATEGII? NIE, DZIĘKUJĘ.

Reklama to mentalna gra subtelności, która wymaga roztropnego, przemyślanego podejścia. Nieważne, czy zarządzasz siecią sklepów, czy prowadzisz mały warsztat samochodowy za rogiem. Strategia – tego potrzebuje każdy przedsiębiorca. Nieważne, jak duży jest Twój biznes, nie możesz pozwolić sobie na strzały w kolano.

Tylko dzięki odpowiednio zaplanowanym działaniom na stałe „zamieszkasz” w umysłach i sercach Klientów. Stąd już tylko krok do zdobycia zaufania. Zaufanie to relacja. A relacja to zwiększona sprzedaż. I zyski. Proste?

NIE OGRANICZAJ SIĘ!

Obraz zapada w pamięć. Budzi konkretne skojarzenia. Koniecznie zwróć uwagę na wizualną część swojej reklamy. Zacznij od logo, które jest twarzą marki, systemu znaków, fontów, kolorów. Pamiętasz? Trzeba zatroszczyć się o ilość i jakość „spotkań” odbiorców z Twoją firmą.

Dlatego postaw na kompleksową reklamę swojej firmy. Nie idź utartymi ścieżkami. To droga donikąd.

Nie wiesz, jak się do tego zabrać? Nie masz pomysłu? Nie martw się. Przedsiębiorca nie musi znać się na wszystkim. Wie, gdzie szukać. To jego mądrość.

DRUKARNIA247.PL to zespół specjalistów, który zadba o każdy szczegół. Stworzą wizerunek Twojej firmy od A do Z. Wizja, strategia i wszystkie projekty powstają w zaprzyjaźnionej Agencji Interaktywnej Media Project Group. Wybór najlepszych rozwiązań, wykonanie i montaż reklam, w tym druk cyfrowy, offsetowy i wielkoformatowy, dedykowane gadżety – wszystko w jednym miejscu. Czy można chcieć więcej?

Pomyśl, ile razy dzięki temu możesz zostać dostrzeżony z tłumu konkurencji. Wybrany. Doceniony. Pomyśl o zyskach.

WYRÓŻNIJ SIĘ ALBO ZGIŃ!

Tak głosi odwieczne prawo marketingu. Co z tym zrobisz? Nie trać czasu!

Cieszymy się, że dotarłeś z nami aż tutaj. Z tej okazji mamy dla Ciebie wyjątkową promocję: 10% rabatu na swoją reklamę w DRUKARNIA247.PL! Wystarczy, że przy składaniu zamówienia podasz hasło: „10% dla czytelników portalu Nasz Szydłowiec”.

Powiedz, czego potrzebujesz.

Biuro Obsługi Twojego Biznesu

Łukasz Gromek
+48 730 024 062
kalkulacje@drukarnia247.pl